Тепер через зламане шасі рейс до Москви затримується. Про це пишуть російські ЗМІ.

Дивіться також "Застали зненацька": в Росії зізналися, що втратили 76 пасажирськи літаків через санкції Заходу

У Росії посадили літак через зламане шасі

Через поломку шасі росіянам довелося аварійно посадити Boeing 777, який летів із Москви. Повідомляється, що йому вдалося приземлитися у Южно-Сахалінську "без подій" після того, як впав тиск у правому колесі.

На борту були понад 400 пасажирів – їх зустріли оперативні служби, які прибули до місця приземлення.

В окупантів проблеми з шасі: дивіться відео

Тепер зворотний рейс затримується, адже окупантам потрібно замінити шасі перш ніж підняти літак в небо. Але з тим можуть виникнути проблеми, оскільки в країні-агресорці бракує запчастин для цивільної авіації через західні санкції.

Цивільна авіація Росії перебуває на межі колапсу

  • Через санкції Заходу Росія не може обслуговувати цивільні літаки. Через це кількість авіапригод на території країни-агресора вже підскочила.
  • Найбільш проблемними місцями російської авіації є двигуни та шасі, а також інші важливі елементи: гідросистеми, закрилки та програмне забезпечення.
  • Згідно з даними мінтранспорту Росії, від січня 2023-го в Росії зафіксували 185 авіапригод, близько третини – із різким рівнем небезпеки. Відомо, що було 150 випадків технічних несправностей літаків, тоді як торік за цей період – 50.
  • Через брак потужностей та фахівців у Москві намагається переорієнтувати обслуговування літаків на Іран, однак там теж немає сертифікації.