Очевидно, що Росія не готова до загальної мобілізації, якщо набрані під час "часткової мобілізації" чоловіки відмовляються воювати. Показовим є відео з Бєлгородсьої області, на якому затримують "неслухняного" громадянина, – зараз воно активно поширюється соцмережами, повідомляє 24 канал.

Читайте також Обміняйте мене на херсонського єнота: мережу розриває прохання російського "мобіка"

"Відчитали", а потім заарештували

В одній з військових частин, що відносно недалеко від кордону з Україною сталося аж два арешти "незгодних мобіків". Спершу їх викликали з колони та привселюдно посварили, а потім до "нещасних" підбігли силовики та спакували їх у машину.

Коли був знятий ролик – невідомо. Також незрозуміло, як звати цих військовослужбовців. На відео наче чути, що їхні прізвища "Селіванів" та "Дягтерєв", однак це не точно.

Як затримували російських військових у Бєлгороді: дивіться відео зі соцмереж

Очевидно, що так "демонстративно" затримувати "мобіків не було потреби. Зробили це для того, аби залякати інших громадян Росії, що можуть спробувати виявити свою непокору.

Також заслуговує уваги те, що звичайні військовослужбовці на відео вдягнуті дуже скромно – м'яко кажучи. А от екіпірування силовиків справді непогане – нові чоботи та форма.

Яке покарання очікує "мобіків", які не хочуть їхати на війну

Юридичні експерти ворожої держави повідомляють, що наприкінці вересня в Кримінальний кодекс Росії парламент вніс правки, згідно з якими для всіх військових "бунтівників" очікує суворе покарання.

За невиконання наказу під час "ведення бойових дій" або за "відмову від участі у військових або бойових діях" громадяни Росії за новими законами відправлятимуть до колонії на термін від 2 до 3 років.

У мирний час "непокора" карається арештом у вигляді позбавлення волі на 6 місяців або 2 роками утримання у штрафних військових підрозділах.

Непокора у російській армії

З'явилися чергові підтвердження того, що російські мобілізовані солдати не втомлюються скаржитись на своїх командирів та навіть посилати їх у "відомому напрямку".

Один з окупантів під час телефонної розмови сказав другові, що хоче втекти з поля бою. Він поскаржився на своє командування, що кидає його на передову та змушує сидіти дуже близько від українських підрозділів.

Варте уваги – Резніков потролив загарбників щодо мобілізації: дивіться відео