На відео є деталь, яка чітко доводить, що насправді Шойгу не літав у зону бойових дій. Таку думку 24 Каналу озвучив ексспівробітник СБУ Іван Ступак.

Дивіться також Росіяни знайшли ще одне місце для наступу: як за тиждень змінилась карта фронту

Шойгу боїться

Іван Ступак зазначив, що Шойгу не стане відвідувати фронт в Україні через страх за власне життя. Найімовірніше, відео знімали на території Росії. Мета таких роликів – показати росіянам, що міністр оборони активний, щось робить та взагалі живий.

Показували відеоряд, як Шойгу летить у гелікоптері. А спробуйте у гелікоптері поспілкуватись без гарнітури. Там ж стоїть неймовірний шум. Шойгу сидить без гарнітури, навушників та вільно розмовляє. Це просто була постанова,
– переконаний він.

Останні новини про Шойгу

  • Міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу продовжує вигадувати байки та робити маразматичні заяви. Зокрема, він запевнив, що у Росії на озброєнні нібито з'явився спеціальний комплекс із назвою "Балалайка", який нібито збив 24 українські літаки за п’ять днів.
  • Шойгу не повірило навіть населення країни-агресорки. Росіяни у коментарях висміювали заяву міністра оборони Росії та звертали увагу, що заявлена кількість втрат серед української авіації однозначно завищена.
  • Російська пропаганда продовжує видавати нові "шедеври". Путініст Алєксандр Сладков опублікував відео, в якому розповів про "міць" елітних спецпідрозділів, що складаються з земляків глави міноборони Росії Сєргєя Шойгу.
  • Зауважимо, що у Генштабі ЗСУ повідомили про великі втрати російських окупантів на війні в Україні. Починаючи з 24 лютого 2022 року ворог втратив 296 310 солдатів.