У Сумській ОВА повідомили, що зранку 27 січня ворожа розвідувально-диверсійна група жорстко та цинічно розстріляла брата та сестру з Хотінської громади.

Дивіться також Що відбувається на кордоні з Білоруссю: у ДПСУ пояснили застереження щодо диверсантів

На Сумщині ворожа ДРГ вбила двох людей

Брат із сестрою, яких вбили окупанти, проживали в селі Андріївка Сумського району, що у 5-кілометровій прикордонній зоні. Окупанти жорстоко розстріляли їх.

Село Андріївка в 5-кілометровій прикордонній зоні: карта

В ОВА не надали подробиць трагедії, однак висловили співчуття рідним і близьким загиблих.

Принагідно військова адміністрація закликала людей евакуюватися з 5-кілометрової прикордонної зони Сумської області.

Вкотре звертаюсь до жителів 5-кілометрової зони з проханням про евакуацію. Цей процес вже триває не перший місяць, допомога надається на кожному етапі. Російські терористи продовжують вбивати мирне населення. Евакуювавшись з небезпечних територій, ви збережете своє життя,
– сказав начальник Сумської ОВА Володимир Артюх.

Також тривають обстріли Сумської області. Уночі та зранку росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних територій і населених пунктів регіону. Обстрілів зазнали Білопільська та Великописарівська громади.

Окупанти били з мінометів і гранатометів. Загалом зафіксовано 61 вибух.

Російські ДРГ тероризують жителів Сумщини та Чернігівщини

  • Зазначимо, що ворог активно застосовує диверсійно-розвідувальні групи на Півночі країни. Найбільше провокацій трапляється саме на територіях Чернігівської та Сумської областей.
  • 10 січня російська ДРГ розстріляла цивільний автомобіль у півкілометровій зоні в Чернігівській області. Окупанти били 63-річного чоловіка між селами Грем'ячка та Леонівка, який повертався додому після того, як відвіз свою дитину на автобус до Семенівки.
  • У ДПСУ наголошують, що на ділянці українсько-білоруського кордону ситуація спокійна: активної роботи ворожих ДРГ немає. Однак така небезпека є, тож цю ділянку кордону продовжують укріплювати.
  • В Об'єднаних силах ЗСУ створили контрдиверсійні резерви. За потреби вони впродовж лічених хвилин повинні прибути до району виявлення противника.