Літні пані суперечать іншій російській пропаганді, бо впевнені, що це точно не українці, інформує 24 Канал. Від стверджень вони навіть переходять до відкритих погроз.

Дивіться також Навіть не Росія: пропагандисти показали кадри не з тим містом у сюжеті про Калінінград

"Легендарне" викриття

Тож, у "бавовні" в тимчасово окупованому Криму представниці "загону Путіна" звинувачують розвідку Великої Британії. За їх словами, "у всьому винна Мі-6".

Все це влаштовують вони. І британці нехай не сподіваються, що колись це все забуде наш російський народ. Все ми пам'ятаємо і за все помстимося,
– упевнено заявила жіночка.

Бабці "загону Путіна" зробили сенсаційне "викриття": дивитись відео

Інша представниця "загону" нафантазувала про 20 тисяч англійців, які начебто загинули в Україні. Щоправда звідки така "інформація" та на які факти (хоча це точно не про Росію) спираються бабусі у своїх звинуваченнях – не зрозуміло.

"Англійці, займіться своїми національними інтересами. У вас дуже багато проблем в своїй країні. Ви ненавидите Росію, ми знаємо. З початку "СВО" (як росіяни називають війну – 24 Канал) ведете свою підривну діяльність", – розкричалася інша.

Ну і все, що "вимагають" представниці загону російського диктатора – забиратися геть. Це повторила чи не кожна виступаюча.

"Забирайтеся геть з України і не забувайте про Посейдони", – підкреслила одна з них.

Що саме вона закликала "не забувати" – стверджувати дуже складно. Як і спробувати зрозуміти так звану російську логіку.

Російська пропаганда: останні новини

  • Дмітрій Медведєв з'явився з черговими залякуваннями. Він нафантазував про якісь "дозволи ударів по території Росії" і заявив, що у відповідь дозволить своїм окупантам бити по Німеччині. Не обійшлося й без фантазій на тему "захоплення територій".
  • Російські пропагандисти розпалюють ворожнечу щодо ситуації у Вірменії. І роблять це пропагандисти вірменського походження.
  • Наративи щодо війни в Україні в росіян не змінюються. Традиційно внутрішньому споживачу вони "згодовують" ідею "вєлікой пабєди" і "поганого Заходу". А пропагандистка Скабєєва забрехалася по вуха у прямому ефірі.