На своєму пропагандистському шоу Соловйов заявив, що війна ніколи не буває легкою. А російські загарбники буцімто "воюють зараз за майбутнє країни-агресорки", пише 24 Канал.

Не пропустіть Наш наступ триватиме до кордонів 1991 року, – Данілов про "єдиний шанс" для ЗСУ

На шоу Соловйова готуються до удару ЗСУ

Однак незрозуміло, чому росіяни борються за майбутнє своєї країни на території України. Тут їх чекає лише можливість повернутися на батьківщину у чорних пакетах. Проте якщо це саме те майбутнє за яке воюють окупанти, то ЗСУ залюбки їм допоможуть в цьому.

Соловйов також закликав росіян долучатися до лав окупаційного війська у цій боротьбі. Втім, сам поки видно не готовий "боротися за майбутнє Росії". Як і гості його шоу, у яких швиденько забігали очі лише при думці про це.

Ба більше, гості пропагандистського шоу налякані майбутнім контрнаступом Збройних Сил України.

Найближчими тижнями ми зіштовхнемося з дуже серйозним викликом на полі бою та навколо нього,
– побідкався пропагандист.

На шоу Соловйова налякані майбутнім контрнаступом ЗСУ: дивіться відео

Останні зашквари російських пропагандистів

  • Ввечері 18 та у ніч на 19 березня Владімір Путін був в Маріуполі, де буцімто "спонтанно" прийшов у гості до звичайних людей. Однак на одному з роликів чутно, як під час "невимушеного спілкування" диктатора з "маріупольцями" голос на фоні кричить що це все неправда й показуха.
  • Згодом цей уривок відео прибрали зі сайту президента Росії. Однак у мережі збереглися відео, на яких цей уривок є. Переглянути його ви можете у сюжеті 24 Каналу за посиланням.
  • Колишній президент Росії та вірний пес Путіна Дмітрій Медведєв вкотре засвідчив, що має проблеми зі психікою та страждає на графоманію. Так, коментуючи рішення суду в Гаазі щодо видачі ордера на арешт російського диктатора, Медведєв пригрозив Нідерландам гіперзвуковою ракетою.