Станом на 18 лютого відомо про понад 142 тисячі ліквідованих ворожих солдатів та про те, що окупанти не можуть досягти заявлених цілей. З посиланням на російській ЗМІ 24 Канал інформує про те, що пропагандистка Скабєєва посварилася зі своїм гостем Журавльовим через постійні поразки "другої армії світу".

Читайте також США очікують переломний момент війни й готують Україні рекордну допомогу, — The Washington Post

Втрати – максимальні, а досягнення – нікчемні

Власне, не сподобалось Журавльову те, що за захоплення кожного окопу в маленькому українському селі свої життя віддають до десятка росіян.

Чому ми не в Києві, якщо всі "чудово воюють". Можливо, я чогось не розумію, чи взяття чергової вулиці ми "святкуватимемо" всією країною?
– роздратовано він запитував.

На це йому намагалася спокійно відповідати ведуча Скабєєва. Пропагандистка повторювала як мантру, що кому не подобається перебіг бойових дій, той може брати до рук зброю та відправлятися на фронт.

Перепалка між пропагандистами на кремлівському телебаченні: дивіться уривок

Росія та її пропаганда: останні новини

  • Колишньому директорові з мовлення кремлівського телеканалу Russia Today Антонові Красовському заочно оголосили вирок в Україні. Суд постановив, що він 5 років має відбути у в'язниці за те, що закликав до геноциду українського народу.
  • Окрім того, окупанти намагаються здійснювати інформаційно-психологічні операції та залякувати громадян нашої держави. Не так давно в Сумській ОВА навіть змушені були розвінчувати неправдиві вкиди про те, що на кордоні ворог консолідував 10 тисяч військових особового складу.
  • Також додамо, що окупанти готують масштабне дійство в "Лужніках" до річниці від початку широкомасштабної війни. Це вкотре засвідчує те, що в окупантів немає жодних моральних чеснот, адже вони зібрались "святкувати" початок жахливого етапу в історії людства.