Соловйов переконаний, що США надає військову допомогу Україні тільки через те, що Україна ще перед президентськими виборами у Штатах підкупила Джо Байдена. Про це пропагандист заявив у прямому ефірі свого шоу на російському телебаченні, передає 24 Канал.

Читайте також Скабєєва мріє про китайську армію в Росії: журналіст пояснив, що приховано у її словах

Україна "підкупила" Байдена

Пропагандист Соловйов продовжує брехати про Україну, і вже навіть не намагається зробити свої вигадки правдоподібними. Ще зовсім нещодавно він заявляв, що Україна – маріонетка США, а тепер раптом змінив свою риторику. Нещодавно у своєму шоу він ствердив, що президент Джо Байден керується Зеленським ще з того часу, коли він ще навіть не був обраний на цю посаду.

І, мовляв, імовірність розголошення інформації про хабар – це єдина причина, з якої США допомагають Україні з озброєнням, санкціями та фінансами.

Іноземна держава дала хабар чинному віцепрезиденту США, давала його багаторазово. Зрештою ця людина стала президентом. У іноземної держави, яка давала хабар, є 100% важіль тиску на чинного президента. Тому Байден насправді абсолютно керований українцями,
– сказав Соловйов.

Та на цій заяві пропагандист не зупинився і зрештою прийшов до того, що США начебто мають арештувати Зеленського "за втручання у внутрішні справи, за приховування принципово важливої інформації".

Нагадаємо, що після підриву ГЕС Соловйов цинічно пропонував підірвати не тільки Каховську, але і Київську ГЕС, адже тоді "і без ядерного вибуху загине багато людей". Водночас він не визнав, що дамбу підірвали росіяни, і спробував звинуватити в теракті Україну.

Як росіяни брешуть про війну в Україні: останні новини

  • Росіяни нещодавно поширили ще один фейк про головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного – начебто він отримав серйозне поранення та йому навіть робили трепанацію черепа. Побратим Залужного Анатолій Штефан розвіяв брехню пропагандистів і розповів, що з головнокомандувачем усе в порядку.
  • Тим часом на Авдіївському напрямку окупанти, аби приховати від командування та росіян численні невдачі, почали знімати справжнє кіно про свої "перемоги". На одному з таких відео показано, як склад 110-ї окремої механізованої бригади здається в полон, але це – фейк.
  • Російські війська придумали нову назву для "жесту доброї волі". Тепер відступ армії і втрати територій через український контрнаступ вони називають "вирівнюванням лінії фронту".