Не вся техніка, яка перетинає Маріуполь рухається безпосередньо у напрямку Запоріжжя – на Мелітополь чи Бердянськ. Про це 24 Каналу розповів депутат Запорізької обласної ради Сергій Лишенко. За його словами, частина її залишається на Донеччині, зокрема на території за Маріуполем для укріплення північних рубежів з боку Волновахи, Вугледару тощо.

До теми Росія боїться наступу ЗСУ на Запоріжжі і укріплює оборону: британська розвідка пояснила паніку

Окупанти укріплюють лінію оборони

Він зауважив, що багато техніки заходить в Маріуполь і потім рухається на Бердянськ та Мелітополь по трасі, яка прямує з Таганрога на Маріуполь, потім з Маріуполя до Бердянська, з Бердянська до Мелітополя і звідти вона вже спрямована на Херсон, Одесу тощо.

Ця автомобільна артерія на сьогодні найбільш жвава і активно використовується окупантами,
– наголосив депутат.

На окупованому Запоріжжі ворог активно переміщує техніку: дивіться відео

Він зазначив, що в окремих місцях Бердянського району ця траса підіймається досить високо, й у випадку, якщо ЗСУ просунуться на декілька десятків кілометрів південніше, вона вже буде перекрита артилерійським вогнем.

"Окупанти це розуміють, і саме тому намагаються активно укріплюватися уздовж цієї лінії оборони, створюючи безпеку саме для цього коридору", – підкреслив Сергій Лишенко.

Ситуація у Запорізькій області: останні новини

  • Запоріжжя вкотре зазнало ракетного удару вночі 16 січня. Окупанти поцілили в об'єкти цивільної, житлової та промислової інфраструктури. Також місцева влада повідомила, що внаслідок атаки кілька людей зазнали поранень.
  • Російські військові вранці 14 січня атакували Запоріжжя. Окупанти вдарили по цивільній інфраструктурі. Російські ракети, що впали в Запоріжжі на територію одного з підприємств, спричинили там руйнування. На щастя, обійшлося без жертв.
  • Російські загарбники станом на січень готуються перейти у контрнаступ на Запорізькому напрямку. Окупанти споруджують оборонні укріплення та готують мінні загородження. Також останнім часом відмічається певне посилення підрозділів окупантів на Запорізькому напрямку.