Про це 24 Каналу заявила голова благодійного фонду "Русь Сидящая" Ольга Романова, зауваживши, що мовиться і про жителів інших республік. Тих, хто не надто цікавиться політичною ситуацією.

До теми 22 категорії населення: кого в Росії першими забирають на фронт

"У людей були плани. Вони їхали. Намагалися будувати нове життя у новій країні. Минули роки", – сказала Романова.

Тим часом по всій Росії тривають облави на мігрантів. Їх, зокрема, відвозять у військкомат та змушують йти воювати проти України. Такі облави, на думку голови благодійного фонду "Русь Сидящая", продовжуватимуться.

Головного путінського солдата нині звати якось ніби "Магомедов Магомед Магомедович". Це поєднання може бути, наприклад, дагестанське чи інгушське, оскільки національні околиці ніхто не скасовував,
– наголосила Романова.

Які загрози для мігрантів у Росії: дивіться відео

Контроль переселенців

Наприклад, найпопулярніше ім'я новонародженого у місті Люберці, що в Підмосков'ї, – Магомед. Туди приїздить багато мігрантів. Триває заміщення корінного населення, яке їде за кордон чи у Москву.

"Останні облави в мечетях були в Котельниках – це передмістя Люберців. На Південному Сході, міста, де є традиційне мігрантське заселення, їх нині повністю контролюють облавники", – наголосила голова благодійного фонду "Русь Сидящая".

Мобілізація в Росії: головне

  • У 2022 році у Росії оголосили часткову мобілізацію. Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що після виборів президента країни-агресорки, які відбудуться у березні 2024 року, там можуть оголосити тотальну мобілізацію.
  • В українській розвідці заявляли, що Росія готова до відкритої масової мобілізації. Однак, оголосити її не можуть, зокрема, через майбутні вибори.
  • Тим часом в армії ворога зростає кількість тих, хто ухиляється від участі у бойових діях проти України. Загарбники самовільно йдуть з військових частин.