Однак, як сказали британські розвідники, успіху російські ВДВшники не мали. І на це є декілька причин.

Важливо Ворог закріплюється на позиціях та хоче наступати: карта бойових дій станом на 26 травня

Що варто знати про "елітні" підрозділи десанту

У розвідці Британії розповіли, що повітряно-десантні війська Росії активно залучили у кількох помітних тактичних операціях ще з початку російського вторгнення. Мовиться про:

  • спробу наступу на Київ через аеродром Гостомель у березні,
  • зупинку руху на осі Ізюма з квітня,
  • а також нещодавні невдалі та дорогі переправи через річку Сіверський Донець.

Варто пояснити, що підрозділи ВДВ в основному складається з професійних солдатів-контрактників. Його члени мають елітний статус і отримують додаткову оплату. ВДВ використовувався на місіях, які краще підходять для важкої бронетехніки.

Однак невдачі Росії на території України свідчать про:

  • стратегічно неправильне управління цим потенціалом,
  • нездатність Росії забезпечити перевагу в повітрі,

Неправильне використання ВДВ в Україні показує, як значні інвестиції Путіна у збройні сили протягом останніх 15 років призвели до незбалансованості загальних сил,
– пояснили розвідники.

У британському відомстві додали, що нездатність передбачити опір українців і подальше самовдоволення російських командирів призвели до значних втрат у багатьох елітних підрозділах Росії.

Яка ситуація зараз на фронті

Як розповіли у Генеральному штабі ЗСУ, противник не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні та продовжує завдавати ракетних і авіаційних ударів по об'єктах інфраструктури на території України.

Українські військові продовжують титанічно протистояти російській агресії. Упродовж минулої доби, 25 травня, окупанти намагалися штурмувати Донбас і Південний напрямок, але всі їхні намагання звелися нанівець.

Напередодні глава Луганської ОВА Сергій Гайдай спростував фейк, який стосується "відрізаної Луганщини". Він наголосив на тому, що траса Лисичанськ – Бахмут, яку називають "дорогою життя", контролюється українськими військовими. Водночас варто розуміти, що окупанти її нещадно прострілюють. Кілька днів тому росіяни вже намагалися вийти на цю трасу. Тоді, повідомили у Генштабі, вони зазнали значних втрат.

Варте вашої уваги – Арестович заявив про загрозу другого наступу на Суми, Чернігів та Київ: дивіться відео