Відео удару опублікував головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Він зазначив, що керівництво Росії не дотримується навіть задекларованих заяв про так званий "жест доброї волі".

До теми Росіяни почали шукати винних у втечі зі Зміїного

Бомбардували Зміїний 2 літаки Су-30

Головнокомандувач Збройних Сил зазначив, що атаку на Зміїний здійснили 2 літаки Су-30 з аеродрому Бельбек. Було 2 удари по острову, на якому окупанти начебто завершили виконання завдань.

Усім, хто говорить про домовленості з Росією, варто знати ці факти,
– зауважив Залужний.

При цьому генерал не оминув нагоди відзначити так звану "майстерність" "другої армії світу". Залужний написав, що єдине в чому противник послідовний – це "влучність". Справді, на відео видно, що росіяни "промазали" і деякі з бомб просто по острову не потрапили.

Дивіться відео атаки на Зміїний:

Напередодні росіяни покинули острів

Зазначимо, що 30 червня в оперативному командуванні "Південь" повідомили, що російські війська покинули Зміїний. Це сталось після того, як ЗСУ провели успішну військову операцію щодо вогневого ураження острова.

Згодом цю інформацію підтвердили і в російському міністерстві оборони. Проте там це пояснили щонайменше дивно: мовляв, це такий "жест доброї волі", аби "не заважати гуманітарним коридорам" з вивезення зерна.

Читайте також З початку активної війни Росія втратила на Зміїному техніки на майже мільярд доларів, – Forbes

ЗСУ вибили росіян зі Зміїного: останні новини

Росіяни "дали деру" зі Зміїного: більше дізнайтесь у відео