Один з "мобіків" показав, як їх екіпірують у скандально відомому підмосковному центрі "Патріот". Відповідне відео оприлюднили в соцмережах.

Це цікаво Російські "мобіки" масово відмовляються йти в бій: пропагандисти називають це "народною війною"

Російські "мобіки" показали, які їм видали каски та бронежилети

Мобілізований обурений, що пластина у бронижелеті зроблена з матеріалу, схожого на кераміку. Ба більше, посередині дірка, ймовірно від удару ножем.

Уже стріляли, наскрізь усе (бронежилет – 24 канал) пробивається,
– наголосив "мобік".

До того ж росіянам видали пробиті наскрізь шоломи. Ба більше, за словами "мобіка", отриману каску можна буквально роздовбати рукою. Тож якість екіпірування в Росії просто "зашкалює".

До речі Жодних "мобіків" і "хлопків": у Росії видали нові методички

Огляд "висококласних" касок та бронежилетів російських "мобіків": дивіться відео

Під Москвою "мобік" побив офіцера

  • У Кубинці поблизу Москви стався конфлікт через показовий огляд військ, влаштований для керівництва. "Мобіки" різко розкритикували командирів.
  • Обурений росіянин заявив, що стройовий крок, якому їх навчають, на війні аж ніяк не знадобиться. Опісля почав принижувати старшого офіцера, а далі вдарив його кулаком у груди.
  • "Мобік" почав кричати, що насправді в Росії лише імітують стрільби та навчання. Призовників заставляють стріляти по вигаданій піхоті, адже навіть спеціальних мішеней нема. Та й взагалі мобілізованим нічого не видають.

Вас може зацікавити – Російські "мобіки" носять заржавілі автомати просто на шнурках: дивіться відео