На одному з "шоу" пропагандист почав скаржитися через те, що Росії не вдається нейтралізувати загрозу від ударних безпілотників. Він не може усвідомити, чому російська ППО не збиває усі ударні дрони.

Дивіться також ЗСУ зупинили росіян на Харківщині, ворог окупував Уманське: як змінилася лінія фронту за тиждень

Це "бєзобразіє"

Він також обурювався через "безпілотники НАТО", які постійно злітають під час ударів по території Росії. Пропагандист не розуміє, чому країна-агресорка не може знищити і ці дрони.

Пропагандист Владімір Соловйов також роздратувався через цю проблему. Мовляв, чомусь хусити змогли "збити" американські безпілотники, а Росія не здатна цього зробити. Пропагандист назвав цю ситуацію "бєзобразієм".

Ситуація з ударами по території Росії стає все напруженішою для країни-агресорки. Кількість вибухів в Росії з початком повномасштабної війни суттєво зросла. А невідомі дрони регулярно прилітають по військових об'єктах окупантів.

Вибухи в Росії: коротко

  • Днями український безпілотник атакував загоризонтну радіолокаційну станцію виявлення повітряних цілей "Воронеж-М". Сталося це поблизу міста Орськ. Це аж за 1800 кілометрів від кордону з Україною, що є рекордом з ураження.
  • У декларації, яку ухвалила Парламентська асамблея НАТО 27 травня, закликали зняти обмеження для України з ударів західною зброєю. Також там наполягають на посиленні військової допомоги для України. Генсек НАТО Єнс Столтенберг згоден, що потрібно зняти обмеження. Україна має право на самооборону включно з ураженням законних цілей за межами нашої держави.
  • У ніч на 19 травня гучно було у Краснодарському краї. По тамтешньому нафтопереробному заводі знову прилетіли безпілотники.