А все тому, що росіян не готували до справжньої ситуації на фронті в Україні, натомість годували казками про швидке захоплення територій і відступ ЗСУ. Про це 24 Каналу розповів політолог і військовослужбовець Кирил Сазонов.

Дивіться також "Хата крижана": росіяни бідкаються через проблеми зі світлом у Бєлгородській області

Сазонов зауважив, що таких відео все більше проривається в інтернет, адже в росіян закінчилися настрої "шапкопідкидання".

Росіянам брешуть

Військовий розповів, що перед відправленням на фронт росіянам нав'язують речі, що не стосуються реальності. Ще весною та влітку, коли українські військовослужбовці брали росіян у полон, ті розповідали про свої переконання, що ЗСУ уже не існує, мовляв, українські бійці розбіглися і їх вже немає на фронті.

"Нас привезли під Лисичанськ і сказали: "Вам пощастило, всіх укропів покришили, місто пусте, зараз займете". А ми йдемо, а тут ви, і нас частково нема, а частково в полоні",
– переказав слова окупанта Сазонов.

Сазонов розповів про настрої росіян на фронті: дивитись відео

Намагаються відсидітись

Опинившись на українській території і побачивши реальну ситуацію, окупанти намагаються десь відсидітися. Сподіваються, що хтось піде на штурм, а вони будуть сидіти в траншеї. Однак так не вийде, наголосив Сазонов.

Окупантів постійно кидають вперед і вони гинуть у великій кількості. До того ж спорядження росіян зовсім не те, що було рік тому.

Вони жаліються, хочуть додому. Що хочеться їм сказати: "Або не йдіть взагалі сюди, або здавайтеся в полон",
– резюмував політолог.

Росіяни жаліються на несправедливість: що відомо

  • Від початку березня 2023 року виплати затримували або взагалі не платили у 52 регіонах Росії. Контрактники, мобілізовані та добровольці жаліються, що замість обіцяних 195 тисяч рублів на місяць на рахунки надходять в рази менші суми.
  • Військові 138 бригади звернулися до російського президента з претензіями. Мовляв, їх відправили на штурм укріпрайону під Авдіївку – без розвідки та підтримки артилерії. В результаті втрати склали до 70% особового складу.
  • Розвідка України перехопила розмову чергового росіянина з дружиною, де вчергове лунали скарги на ситуацію на фронті. Однак цього разу обурювалися обоє становищем "захисників" Росії.