Політтехнолог Борис Тизенгаузен прокоментував російську атаку 24 Каналу. За його словами, ворожий обстріл 23 січня був у дечому показовим.

До теми Масовані атаки виснажують авіацію Путіна: розмова з авіаекспертом про проблеми Росії

"Росіяни запускають меншу кількість ракет, але підіймають більше літаків. Зрозуміло, що стратегічна авіація зношується", – зазначив Тизенгаузен.

Що можна зробити з терористичними атаками Росії

Різними обхідними шляхами країна-агресорка досі отримує західні компоненти для виробництва своїх ракет. Тому потрібно посилити санкції, щоб Кремль не міг скористатися фірмами-прокладками й товарами подвійного призначення.

Якщо в цьому головну роль може відіграти Захід, то Україна може зробити інше і вже робить. Ідеться про удари по об'єктах оборонно-промислового комплексу на території Росії. Зокрема, нафтовий термінал компанії "Новатек" в Усть-Лузі досі не відновив роботу.

До того ж українські військові ефективно нищать російські літаки. Дуже болісним ударом для країни-агресорки стала втрата розвідувального літака А-50 та повітряного пункту управління Іл-22 над Азовським морем.

Російська атака 23 січня: основне

  • Ворог запустив 41 засіб повітряного нападу, 21 з яких збила протиповітряна оборона України. Не всі ракети, які летіли по балістичній траєкторії, досягли своїх цілей.
  • Під російським ударом опинились житлові будинки, є загиблі й поранені. Однак міноборони країни-агресорки звично збрехало про ураження військових об'єктів України.
  • На цинічний удар Росії зреагував Президент України Володимир Зеленський. Він назвав ворожу атаку черговим актом терору, висловив співчуття родинам загиблих і поранених, подякував захисникам.