Інцидент стався 30 січня в районі села Новостроєвка-друга. Там у вівторок пролунав вибух.

Читайте також Мінус три сапери: окупанти в Маріуполі підірвалися під час розмінування газопроводу

Деталі інциденту

Російський прикордонник Віталій Бондар та двоє солдатів з військової частини 53359 Роман Звонов та Ніколай Ніколаєв спробували встановити протипіхотну міну на Бєлгородщині. У результаті сталася "бавовна".

Внаслідок вибуху міни прикордонник Бондар втратив пальці стопи, зазнав мінно-вибухової травми та дістав рани. Російський військовий Ніколаєв теж втратив пальці стопи, а також зазнав осколкових поранень. Інший солдат армії країни-агресорки Звонов зазнав тільки осколкових поранень.

Всі троє вижили. Їх відправили до другої міської лікарні Бєлгорода. Відомо, що цивільне населення Бєлгородщини не постраждало.

Окупанти підривають своїх

  • Як повідомлялося раніше, російські сапери випадково вбили своїх же солдатів. Під час розмінування вони підірвали будинок, в якому перебували 15 інших загарбників.
  • У результаті 7 росіян загинуло, ще 8 зазнали поранень. Самі сапери спробували зняти з себе всю відповідальність та звинуватили у ліквідації російських військових ЗСУ.
  • Нагадаємо, що у місті Россош Воронезької області 3 професійних саперів загинули та ще 2 були поранені. Росіяни вирішили зняли приватний будинок та випити, хоча вони перебували у той момент на службі. Під час п'яної сварки один з військових підірвав гранату.