Про це повідомив очільник Горностаївської ОТГ Дмитро Ляхно. Він закликав місцевих мешканців зберігати спокій.

До теми Росіяни планують захопити Херсонщину і продовжують гатити по Миколаєву: ситуація на Півдні

Також голова громади звернувся з проханням не провокувати російських окупантів. Це необхідно для збереження здоров'я та життя місцевих жителів, адже дії росіян є непередбачуваними.

Шановні заводівці, з перевірками до вас заїхали російські війська. Зберігайте спокій,
– зазначив очільник Горностаївської ОТГ.

Ляхно додав, що російські загарбники заїхали у Заводівку з перевірками.

Якою є ситуація на Херсонщині: останні новини

  • За даними оперативного командування "Південь", російські окупанти досі намагаються взяти під свій контроль Херсонщину. Для цього ворожі війська підтягують ресурси, відновлюють технічні потужності та здійснюють підготовку інженерних підрозділів до наведення понтонно-мостових переправ.
  • Американський Інститут вивчення війни повідомляє, що найближчими днями російські окупанти можуть відновити наступ на Півдні України, аби захопити всю Херсонську область.
  • Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що приєднання окупованої Херсонської області має відбутися "легітимно, як це було з Кримом".
  • Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк запевнив, що українська влада відстежує ситуацію на тимчасово окупованій Херсонщині. Там фіксують усі злочини російських солдатів та співпрацю колаборантів з ними.
  • Заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський розповів, що російські військові тероризують мирне населення на тимчасово окупованій Херсонщині. Також вони викрадають людей.
  • Варто зауважити, що Херсон продовжує мужньо протистояти російським окупантам. Попри блокаду та терор мирного населення, херсонці не здаються та чинять шалений опір загарбникам.

Варто переглянути – у Херсоні росіяни хочуть змусити ув'язнених воювати проти ЗСУ: дивіться відео