Про неї у своєму стрімі розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляє 24 Канал. Він назвав точне місцезнаходження і уточнив, куди чекати прильоту.

Дивіться також Фортеця Бахмут – місце, де закінчиться епоха "вагнерівців"

Інформацію злили росЗМІ

Знову вкотре відзначилися так звані представники російських ЗМІ. Саме вони показали, де найманці ПВК "Вагнера" облаштували собі військову базу, розповів Жданов. Мовиться про "Артемівський завод шампанських вин". Пропагандисти показали абсолютно детально, що і де розташовано.

"Там у них і склад, і шпиталь, і штаб. Я так розумію, найближчим часом туди можна чекати прильоту від українських військ", – сказав військовий експерт.

Олег Жданов про ситуацію біля Бахмута: дивитись відео

У Бахмуті ситуація складна

Росіяни б’ють з трьох напрямків – півночі, сходу та півдня. Останній найболючіший, стверджує військовий експерт. Там ворог має частковий успіх.

"Він перейшов річку Бахмутку і просувається вздовж на північ, намагаючись відтіснити ЗСУ від річки", – сказав він.

Олег Жданов додав, що наразі продовжуються бої в самому місті.

Ситуація біля Бахмута: головне

  • Росіяни намагаються просуватися до центру міста. Вони зосередили найбільші зусилля на встановленні контролю над Бахмутом. Утім, захопити його не можуть. Також ворог веде наступальні дії в районі Авдіївки, щоб оточити місто та блокувати шляхи постачання.
  • За оцінками американських експертів біля Бахмута воює близько 6000 "вагнерівців". Та вони зазнають значних втрат від ЗСУ. Для ворога "це справжня бійня".
  • Українські військові докладають титанічних зусиль і ведуть потужні бої за Бахмут. Відступ окупантів неминучий.