Здебільшого, ці спроби загарбників марні. Втім, як зазначає заступниця міністра оборони Ганна Маляр, найбільші зусилля ворог зосереджує на встановленні контролю над Бахмутом.
Дивіться також Фортеця Бахмут – місце, де закінчиться епоха "вагнерівців"
У місті тривають запеклі бої
Російська армія намагається просуватись до центральної частини міста, а на окремих ділянках має незначні перемінні успіхи. Попри це, захопити місто окупанти не можуть, довкола і в самому місті тривають жорсткі бої.
Маляр додає, що ворог також веде наступальні дії в районі Авдіївки, з метою оточити місто та блокувати шляхи постачання. Крім того, запеклі бої тривають у Білогорівці та у Мар'їнці.
Нагадаємо, що нещодавно Маляр та командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський наголошували на тому, що час у Бахмуті грає проти ворога, який виснажується, штурмуючи місто.
Генерал-полковник підкреслив, що людського ресурсу росіян для штурмів українських позицій залишається менше. Сирський додав, що наші воїни в умовах постійного впливу артилерії противника навчились взаємодіяти з підрозділами РЕБ, швидко виявляти малорозмірні та малопомітні ворожі БпЛА в повітрі та точно їх вражати.
Втрати "другої армії світу"
Сили оборони щодня наближають перемогу України. Лише за минулу добу наші військові ліквідували 630 бійців ворога. А від початку повномасштабного вторгнення російська армія скоротилась загалом на 173 990 окупантів.
Зауважимо, що реальна цифра може бути більшою, адже точно підрахувати ліквідованих загарбників у зонах ведення бойових дій вкрай непросто.
Окрім особового складу, противник втрачає також багато техніки. Зокрема, з 24 лютого ЗСУ ліквідували:
- танків – 3 616;
- бойових броньованих машин – 6 981;
- артилерійських систем – 2 683;
- РСЗВ – 527;
- засоби ППО – 279;
- літаків – 306;
- гелікоптерів – 291;
- БпЛА оперативно-тактичного рівня – 2 248;
- крилаті ракети – 911;
- кораблі /катери – 18;
- автомобільної техніки та автоцистерн – 5 528;
- спеціальна техніка – 296;