Про це для 24 Каналу розповів засновник білоруського "Білого легіону" Сергій Бульба.

До теми Лукашенко перед Лавровим подав сигнал Україні й Заходу: що означають його слова

"Бояри приїхали до холопів. Це дуже красномовно з боку росіян. Це неможливо заховати. Стосунки навіть на рівні командування такі, що особливо контактувати з білорусами не хочуть", – сказав Бульба.

Зверніть увагу – Сергій Бульба про окупантів у Білорусі: дивіться відео

Недовіра до білорусів

За словами експерта, росіяни та білоруси вирішують спільні завдання. Наприклад, зараз відбуваються навчання, коли білоруси супроводжують російські бомбардувальники.

Тобто взаємодія є, але контактів на особистому рівні російські структури не рекомендують створювати. Ба більше, у росіян немає довіри до білорусів що до цивільних, що до військових. Росіяни бачать, що білоруси передають українцям дуже багато інформації, – розповів Бульба.

Як Росія перекидає військових у Білорусь

Журналісти "Наша ніва" розповіли, що Росія використовує цистерни як транспорт для своїх військових. Тобто перевозить їх залізницею всередині цистерн. Загарбники намагаються приховати військових від "очей" супутників та іншого візуального контролю за перевезеннями. Наразі невідомо, чи приховує Кремль транспортування зброї та техніки до Білорусі.

Що відбувається у Білорусі: останні новини

  • Військові навчання в Білорусі тривають з 29 квітня 2022 року. Їх постійно продовжують.
  • Ще один білоруський полігон використають для спільних навчання з росіянами. Мовиться про полігон "Ружани".
  • В Американському інституті вивчення війни, росіяни можуть готувати напад з Білорусі наприкінці 2023 року.
  • Аналітики "Беларускі Гаюн" повідомили, що до кордону Білорусі з Україною перекидають бойові гелікоптери.
  • Росіяни 15 січня перекинули у Білорусь, на аеродром Барановичі, 8 винищувачів та 4 вантажні борти, на яких можуть бути боєприпаси. Про це повідомив "Беларускі Гаюн". Ймовірно, літаки прибули, щоб взяти участь у спільних льотно-тактичних навчаннях Росії та Білорусі. Вони триватимуть з 16 січня до 1 лютого.