Деталі повідомили на сайті Європейсько-Середземноморського сейсмологічного центру.

Дивіться також "Потойбічні" звуки в Одесі: сейсмолог пояснив, що чули українці в небі насправді

Відомо, що землетрус магнітудою 4,3 зафіксували 1 квітня о 17:03. Сталося це за 99 кілометрів на північний схід від відомого російського курортного міста П'ятигорська. Епіцентр підземних поштовхів був розташований на глибині 15 кілометрів.

Про те, що підземні поштовхи відчули у П'ятигорську і Желєзноводську, написали у своїх телеграм-каналах глави цих міст Дмитро Ворошилов і Євген Бакулін. Цікаво, що у Желєзноводську підземні поштовхи були дещо потужнішими, їхня магнітуда становила 4,6.

Як не землетруси, то "бавовна". Так, до Ростова-на-Дону 1 квітня біля 21:18 прибуло Бавовнятко. Місцеві мешканці повідомили про те, що чули потужний вибух. Очевидці також розповіли про гул реактивних двигунів. Але місцева влада, на диво, нічого не коментувала у той момент. Цікаво, що вибухи чули також у Новочеркаську, що за 40 кілометрів від Ростова.

Нещодавні землетруси у Росії

На Сході Росії 17 лютого стався землетрус. Магнітуда досягла 5,3 бала за шкалою Ріхтера. Землетрус стався у районі Курильських островів за місцевим часом о 22:38. Осередок поштовхів був на глибині до 166 кілометрів.

Останнім часом державу-агресорку добряче трусить. Зокрема, біля Курильських островів землетрус зафіксували лише 10 днів тому. Осередок був за 189 кілометрів від Північно-Курильська. Сейсмологи зафіксували підземний поштовх магнітудою 5,8.

Напередодні, 16 лютого, чергові підземні поштовхи зафіксували на Байкалі поблизу селища Велике Голоустне. Магнітуда була майже така ж – 5,9. Перед цим, 15 лютого поштовхи відчули на Камчатському півострові.