Повідомляється, що він погрожував вбити всіх – говорив, що нібито їм нічого не допоможе. Російського військового довелося "скрутити" іншим пасажирам, а потім того зв'язали.

Дивіться також Перемога України, ядерні удари чи холодна війна: в ЄС назвали 4 можливі сценарії майбутнього

Росіянин хотів "вилетіти" назовні

Російські ЗМІ повідомляють, що літак, який рухався маршрутом Москва – Владивосток здійснив екстренну посадку через буйного росіянина. 32-річний Денис щойно повернувся з так званої "СВО", де служив у десантно-штурмовій бригаді.

Пасажирка, що сиділа поруч з російським військовим розповіла, що протягом всього польоту той говорив сам з собою. Тоді його щось "тригернуло" і він вочевидь захотів десантуватися – почав вимагати відрити йому "пасажирські двері" літака.

Робітники борту намагалися його заспокоїти, проте невдало – той почав ломитися у кабіну до пілотів. Декілька сильних пасажирів скрутили його та силою повели на місце, однак чоловік не полишав спроб вирватися. За допомогою пластикових хомутів того прив'язали до дитячого крісла. Все це тривало близько 40 хвилин.

Він все одно дивився на людей скляними очима та періодично називав усіх українцями, твердив, що все одно всіх уб'є, їм нічого не допоможе,
– повідомляє російський паблік.

Командир літака повідомив про ситуацію землі, після чого прийняв рішення про екстренну посадку в Красноярську. Після цього на борт піднялася поліція та зняла окупанта з рейсу.

Безумство на фоні війни

  • Російський депутат заявив, що 20% населення Росії, яких не задовольняє президент Владімір Путін, повинні або бути "ізольованими", або бути "знищеними". Він назвав цих людей "гнилизною".
  • Пропагандистські ЗМІ поширюють інформацію, що російські військові дедалі частіше вдаються до психотропних речовин на полі бою. Коли їх викривають на вживанні наркотиків, то кидають у штурмові загони до колишніх ув'язнених.
  • У Китаї Путін просив Байдена забрати ракети ATACMS, оскільки вони не потрібні стороні, яка виграє. Він запропонував президенту США замість війни "попити чаю з млинцями",