Про це 24 Каналу сказав політтехнолог Михайло Шейтельман, коментуючи заяву міністра оборони Великої Британії. Грант Шеппс вважає, що Путін не може виграти війну і не знає, як з неї вийти.

До вашої уваги У Путіна нова ціль у війні проти України: американські чиновники розповіли, що він робить

"У цілому відповідь на запитання про те, чи хоче Путін вийти з війни, досить однозначна – він зовсім не хоче з неї виходити. У нього немає жодного інтересу завершувати війну", – зазначив Шейтельман.

За його словами, про це свідчать усі останні заяви російського президента, зокрема на федеральних зборах. Постійний меседж Путіна полягає в тому, що "війна тепер завжди".

Росія заявила про подальші "приєднання" окупованих територій

Під час святкування так званого "приєднання" окупованих територій Дмітрій Мєдвєдєв сказав, що цей процес триватиме надалі. Вочевидь, ідеться про плани розширити зону так званої "СВО".

Шейтельман вважає, що варто обережно перекласти ці слова Мєдвєдєва і розіслати всім зацікавленим у "мирних переговорах" України та Росії. На Заході мають зрозуміти, що країна-агресорка не збирається згортати війну.

Путін не хоче завершувати війну проти України: дивіться відео 24 Каналу

Росія готується до затяжної війни: останні новини

  • Владімір Путін підписав указ про призов 130 тисяч росіян. Згідно з документом, процес розпочався 1 жовтня.
  • Раніше російський президент збільшив призовний вік з 27 до 30 років і посилив покарання за неявку у військкомати.
  • Цими заходами Путін намагається компенсувати втрати на фронті і водночас уникнути оголошення загальної мобілізації.
  • Президенту Росії важливо затягнути війну до 2025 року, коли почнуться вибори в США. Путін сподівається, що виграє Дональд Трамп і перекриє допомогу Україні.