Про це заявив президент Володимир Зеленський під час свого традиційного вечірнього звернення, передає 24 канал. За його словами, Росія буквально тероризує мирні українські міста.

Важливо Очікую хороших новин вже наступного тижня, – Зеленський про постачання зброї

Всі українці знають, що Росія – терорист

За його словами, українці з усіх областей вже все зрозуміли. Росія буквально займається тероризмом.

Тактика російських окупантів не має нічого людського. Вони регулярно завдають варварських ударів по українських містах. Лише за сьогодні ворог обстрілював Сумщину з авіації та мінометів. Володимир Зеленський не розуміє, що це взагалі дає Росії.

Окрім того, росіяни обстріляли Миколаїв з реактивних систем залпового вогню. Одна людина загинула, ще семеро – поранені. Двоє місцевих – в дуже тяжкому стані. А один зі снарядів впав за 20 метрів від дитячого садочка.

Ось таких ворогів обрала для себе Російська Федерація… Українці Сумської області, як і будь-якої іншої області нашої держави, вже все зрозуміли про Росію. І новим терором вона нічого не зможе додати. І тим паче не зможе залякати, – наголосив Володимир Зеленський.

Світ має визнати Росію державою-терористом

Зеленський пообіцяв, що постійно нагадуватиме міжнародним партнерам, щоб вони юридично визнали Росію державою-терористом та державою-спонсором тероризму. Це – реальність, яку окупанти кожного дня створюють в Україні та хочуть перенести її далі у Європу.

Росія займається терором майже всюди: на українській землі, на енергетичному ринку, на продовольчому ринку тощо. Європейці мусять відреагувати! Про це, зокрема, Володимир Зеленський говоритиме на засіданні Європейської Ради, яке відбудеться 30-31 травня.

(Говоритиму – 24 канал) про терор, який став на сьогодні фактично єдиною формою дій російської держави щодо Європи. Терор на землі в Україні. Терор на енергетичному ринку всієї Європи, не тільки нашої держави. Терор на продовольчому ринку, причому вже в глобальному масштабі. А який терор буде далі? – зазначив Президент України.

Зеленський наголосив, що лише разом усі європейці зупинити цю антилюдську політику Росії.

Вечірнє звернення Володимира Зеленського за 28 травня: дивіться відео