Український лідер зауважив, що завершився 94 день повномасштабної війни Росії з Україною. Ситуація – дуже складна. За словами президента, найскладніше – на Донбасі та Харківщині. Там російські загарбники намагаються вичавити для себе хоча б якийсь результат, повідомляє 24 канал.

Зауважте Терор став єдиною формою дій Росії, – Зеленський традиційно звернувся до українців

Ключовими напрямками боротьби залишаються:

  • Сєвєродонецьк;
  • Лисичанськ;
  • Бахмут;
  • Попасна;
  • інші міста, на яких зосереджений російський наступ.

Зеленський наголосив, що там – невимовно складно. Однак наша оборона тримається. Президент подякував усім, хто витримує цей натиск окупантів.

Україна щодня працює над посиленням захисту. Насамперед мовиться про постачання зброї.

Кожного дня наближаємось до того, що наша армія буде переважати окупантів технологічно і ударною силою. Звичайно, дуже багато залежить від партнерів. Від їхньої готовності надати Україні все необхідне для захисту свободи. І я очікую з цього приводу хороших новин вже наступного тижня,
– наголосив президент.

Зеленський нагадав, що Росія тероризує мирні українські населені пункти. Зокрема, 28 травня завдала безглуздих та варварських ударів по Сумщині.

В ОП закликали Захід надати MLRS

Михайло Подоляк – радник глави Офісу Президента – повідомив, що Україна може повернути російських загарбників за "залізну завісу". Водночас для цього українським захисникам та захисницям потрібна ефективна зброя.

Зокрема, Подоляк наголосив, що мовиться про MLRS – реактивні системи залпового вогню великої дальності. Радник глави ОП заявив: вони потрібні тут та зараз.

Подоляк наголосив, що якщо Захід справді хоче, аби Україна перемогла, то, можливо, вже час передати MLRS. Українським захисникам та захисницям важко воювати, коли їх "накривають" з відстані 70 кілометрів. Тим часом українські герої не мають чим відповісти російським окупантам.

Важливо – вечірнє звернення Зеленського за 28 травня: дивіться відео