У мережі публікують кадри слідів "бавовни" в небі над Ростовом, пише 24 Канал. До цього місцеві пабліки повідомляли про звук вибуху.

Дивіться також Вибух в районі "Солікамського заводу "Урал": у небо здіймається густий дим

Росіяни заплуталися у заявах про роботу ППО

Зазначимо, що вибухи лунали як у самому Ростові, так і в Ростовській області.

"Бавовна" в небі над Ростовом: дивіться відео

Пропагандисти повідомили, що під Ростовом, імовірно, відпрацювала ППО. Однак жителі району "Западний" чули гучний звук вибуху.

Водночас місцева влада в Ростовській області повідомила, що ППО в регіоні нібито не працювала.


Сліди "бавовни" над Ростовською областю / Фото з мережі

Як повідомляють російські ЗМІ, гучні звуки чули в Таганрозі, Красному Десанті та Азові. Водночас жодних офіційних коментарів про наслідки "бавовни" поки що не надходило.

Ростов атакували дрони 29 жовтня

  • Зранку 29 жовтня у Ростові пролунали вибухи. Тоді губернатор Ростовської області заявив нібито про успішну роботу ППО.
  • Росіяни стверджували, що буцімто було знищено безпілотник.
  • Згодом виявилося, що кілька уламків збитої повітряної цілі впали, завдавши пошкоджень. Ростов також перебував під атакою і 23 жовтня. Зрештою, регіон намагалися атакували 19 та 21 жовтня.
  • Слід зазначити, що 31 жовтня "бавовна" сталася на Солікамському заводі "Урал". Це один із найбільших військово-промислових заводів у Росії. У ньому займаються виробленням пороху, вибухових речовин і спецхімії.
  • Додамо, що 29 жовтня українські військові атакували нафтопереробний завод у Краснодарському краї. Унаслідок спецоперації СБУ було уражено дороге обладнання. Афіпський НПЗ, який забезпечував паливом війська Росії, атакували два безпілотники СБУ.