Шмигаль, коментуючи питання кадрових змін у "Нафтогазі", зазначив, що "всі бачили звітність, всі бачили, що це було рішення українського уряду".

Читайте також У ЗМІ злили рекомендації уряду про те, як коментувати зміни у "Нафтогазі"

Рішення про звільнення Коболєва – законне

Хочу сказати, що згідно із законом та згідно з усіма законними процедурами відбулася ротація в керівництві "Нафтогазу". Звичайно, це український уряд прийняв рішення згідно з українським законодавством,
– зазначив Шмигаль.

Прем'єр також уточнив, що обговорював це питання на зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном. "У розмові з паном Блінкеном ми торкалися загалом питання проведення реформ в Україні. Корпоративна – серед них, це важливий момент розвитку нашої держави", – додав глава уряду.

Нагадаємо, 28 квітня Кабмін призначив Юрія Вітренка головою правління "Нафтогазу", натомість Андрія Коболєва – звільнили.

Кадрові зміни в "Нафтогазі": основне

  • Такі кадрові зміни пояснили у 2020 році. Мовляв, раніше компанія обіцяла 11,5 мільярда прибутку.
  • Сам Коболєв заявив, що про звільнення дізнався з новин. На його думку, це ставить хрест на реформі корпоративного управління.
  • Наприкінці квітня усі члени наглядової ради "Нафтогазу" подали у відставку. Припинення їхніх повноважень набуде чинності вже 14 травня.
  • Кабмін закликав наглядову раду продовжити працювати до обрання нової. Однак там відмовили та заявили про конфлікт інтересів.