Як розповів речник президента Сергій Никифоров, попри різні часові пояси, Зеленському одразу ж доповіли про замах на Шефіра.

Важливо Обстріл авто Шефіра під Києвом: усе, що відомо про замах на помічника Зеленського

Никифоров заважив, що офіційна реакція Зеленського з'явиться незабаром. Однак в Офісі Президента вже наголосили, що курс на детінізацію і деолігархізацію України не зміниться.

Тривожна новина про обстріл автомобіля Сергія Шефіра заскочила президента під час робочого візиту до США. Попри ніч, Володимиру Зеленському оперативно доповіли про інцидент і продовжують надавати усю необхідну інформацію,
– заявив речник українського президента.

Він додав, що виконавець замаху, а також замовники і їхні поплічники не уникнуть покарання.

Що відомо про замах на Шефіра

Додамо, що радник голови Офісу президента Михайло Подоляк зауважив, що цей напад пов'язують з "агресивною кампанією протидії активній політиці президента".

На Київщині обстріляли автомобіль помічника Зеленського: дивіться відео

Повний текст публікації Сергія Никифорова:

Тривожна новина про обстріл автомобіля Сергія Шефіра заскочила президента під час робочого візиту до США. Попри ніч, Володимиру Зеленському оперативно доповіли про інцидент і продовжують надавати усю необхідну інформацію.

Публічна реакція президента на подію також скоро буде. Станом на зараз можна сказати, що виконавець замаху, а також замовники і їхні поплічники не уникнуть покарання.

А також, що курс Офісу Президента на детінізацію і деолігархізацію України не зміниться, і жодні підступні дії на нього не вплинуть.