У вівторок, 25 квітня, проєкт "Настоящее Время" разом зі журналістами видання "Радіо Свобода" поширив цікаву розмову між, ймовірно, Троценком та Матушевським. Власне, на записі чути слова про те, що, мовляв, у Росії "все руйнується", бо влада – "в руках муд*л", а "Путін – придурок".

Дивіться також Як уникнути затяжної війни, холодний душ для Макрона: що західні ЗМІ пишуть про Україну

"Росія перетворюється на випалену пустелю"

Також відомо, що на цьому записі співрозмовники називають один одного Рома та Коля та загалом обговорюють війну, планують виїхати разом з родичами із Росії та нарікають на кремлівську владу.

Ніякої ж концепції (у Кремлі – 24 Канал) далі немає. Вони помруть у якийсь момент часу і не залишать за собою нічого. Це просто буде випалена пустеля,
– каже, ймовірно, Троценко.

Також згодом журналісти "Системи" зв'язалися з Троценком та Матушевським з проханням прокоментувати цю інформацію. Власне, бізнесмени назвали аудіозапис фейком. Однак факти засвідчують, що це все-таки справжня розмова:

  • під час неї, ймовірно, Матушевський говорить, що перебуває на Балі – з його інстаграму зрозуміло, що це так;
  • розслідувачі верифікували номер, з якого нібито дзвонив Роман Троценко, та констатували, що він таки належить йому;
  • також під час розмови Троценко називає себе Романом Вікторовичем та заїкається стосовно того, що йому через десять років буде 62 – це відповідає дійсності.

Ворожа еліта переживає кризу

Згадаємо, що не так давно український підприємець Денис Довгополий описав поточний стан російських еліт, заявивши, що вони перебувають у кризовому стані та фактично на межі паніки.

Бізнесмен також зазначив, що іноземні компанії в Росії все ще надають такі важливі послуги, як лікування, харчування, обслуговування, але поступово згортають свою діяльність. Очікується, що ця тенденція посилиться після можливого контрнаступу ЗСУ.