Про це повідомив міністр оборони Андрій Таран під час засідання уряду 6 липня. Водночас якщо досвід використання нового взуття буде позитивним, то його видаватимуть надалі.

До теми Після скандалу з маршу на підборах Таран і Хомчак зустрілися з курсантками: відео

"Ми розробили протягом минулого тижня вже новий зразок туфель. По-перше, вони вже мають шнурки, і це дозволяє їм не звалюватися з ноги під час ходьби, плюс – наявність шнурівки дозволяє враховувати різну повноту стопи у людей. По-друге, ми зробили набагато менший підбір", – сказав Таран.

Глава Міноборони висловив сподівання, що для комплектування "коробки" жінок-військовослужбовиць, які братимуть участь у параді до Дня Незалежності, невдовзі зможуть виготовити взуття у необхідній кількості й це "питання буде закрите".

Скандал довкола взуття жінок-військових: головне

  • На початку липня у соцмережах Міноборони з'явились світлини з тренування дівчат-військових до жіночої "коробки" на День Незалежності.
  • Проте фото викликали обурення громадськості, адже жінкам довелося марширувати на підборах. Користувачі мережі назвали це знущанням.
  • Натомість у Верховній Раді виступили із вимогою видати дівчатам звичайне взуття. А вже 2 липня на годині запитань до уряду Андрію Тарану подарували дамські туфлі на підборах.