Путін озвучив одне із майбутніх завдань, яке він може виконати. Про це 24 Каналу сказав військовий експерт Роман Світан.

Зауважте Путін несвідомо визнав свій страх перед ЗСУ: що на це вказує у промові диктатора

Реальне завдання

Так, росіяни можуть вдатися до знищення усіх інфраструктурних об'єктів, аби на певній території неможливо було існувати. Здебільшого йдеться про лівий берег Дніпра.

Коли російська армія буде розбита, ми вийдемо на держкордон, таке знищення він може подати як "перемогу", як виконання завдання. Це він реально може виконати,
– акцентує Світан.

При відході росіяни можуть усе підірвати, це буде справді "санітарна зона". Там українці не можуть відновити людську популяцію впродовж багатьох років. Це черговий акт геноциду російськими військами українського народу.

"Якщо це правильно сприймається воєнкорами, вони почнуть це розганяти як виконання головного завдання "СВО", то Путін його поширить на більш масову аудиторію. Він розпушує грунт для сприйняття такого роду дій", – підсумував Роман Світан.

Військовий експерт про заяви Путіна щодо "санітарної зони": дивіться відео

Що Путін наговорив про "санітарну зону"

  • Російського терориста Владіміра Путіна не влаштовують так звані "атаки російських населених пунктів безпілотниками". Але він знайшов цинічний, що традиційно, спосіб вирішення проблеми.
  • Так, божевільний пригрозив створити "санітарну зону" на території України, якщо удари продовжаться. Про це Путін заявив 13 червня на зустрічі з російськими воєнкорами.
  • Диктатор бідкався, що обстріли прикордонних територій Росії продовжуються. На думку російського очільника, "санітарна зона" позбавить українських військових можливості діставати росіян.