Про це повідомив 24 каналу радник голови Офісу Президента Олексій Арестович. Він заперечив слова очільника Луганщини Сергія Гайдая.

Зверніть увагу Ворог намагається просуватися, посилив застосування авіації: карта бойових дій на 25 травня

Розслаблятись рано

За словами Арестовича, якщо проаналізувати всі доступні дані, то в росіян вистачить військ, аби ще як мінімум 2 – 3 тижні штурмувати Луганський напрямок. Він наголосив, що окупанти вперто намагаються вийти на адміністративні кордони цієї області.

Розслаблятись дуже рано, неділя не є рубежем,
– зауважив радник.

Як пояснив Арестович, зараз росіяни так завзято атакують на цьому напрямку, оскільки в окупантів змінилось військове командування. Крім того, загарбників підсилили свіжими силами.

Читайте також Дорога життя працює: Гайдай спростував фейк про "відрізану Луганщину"

Водночас політичне керівництво Росії дуже наполягає, щоб росіяни негайно захопили Луганську область у її адміністративних межах. Так у Москві хочуть нарешті оголосити про закінчення певного етапу "операції".

Росіяни продовжуватимуть атаки

На думку Арестовича, російські окупанти продовжуватимуть наполегливо атакувати поки не зрозуміють, що вони втратили можливість наступати. Або ж поки не вийдуть на кордони Луганської області.

На жаль, зараз на цьому напрямку сконцентрували таку кількість російських військ, яка здатна виконати це завдання. Вони кинули 5 – 6 свіжих батальйонів тактичних груп на додаток до тих сил, які вже там були,
– наголосив Арестович.

Повний стрім з Олексієм Арестовичем на 24 каналі: дивіться відео


Ситуація на Луганщині: останні новини

  • У Луганській обласній військовій адміністрації повідомили, що окупанти наступають на Луганщині одночасно з усіх напрямків. У відомстві наголосили, що ситуація в області дуже складна, а кількість ворожих обстрілів постійно збільшується.
  • Російські окупанти продовжують обстрілювати Сєвєродонецьк, що на Луганщині. Внаслідок ударів загарбників протягом 24 травня загинуло 6 людей, ще 8 отримали поранення.
  • Через постійні обстріли російських окупантів сьогодні, 25 травня, уся Луганська область залишилася без газу. Зазначається, що до цього природним газом могли користуватися понад 30 тисяч мешканців Луганщини.