Таку інформацію з посиланням на власні джерела повідомили американські ЗМІ. Прорахунки трапились у ситуаціях в Україні та Афганістані.

Актуально Росія втратила в Україні третину зі своїх наземних бойових сил, – Міноборони Великої Британії

Конгресмени вважають, що розвідка США не спрацювала добре

Джерела кажуть, що на розвідуправління тиснуть американські конгресмени. Вони вважають, що розвідники помилились у прогнозах щодо двох зовнішньополітичних криз. З обома зіткнулась адміністрація Джо Байдена.

Профільний комітет Сенату попереднього тижня надіслав секретні листи Офісу директора нацрозвідки, Департаменту оборони та ЦРУ. У документі мовиться про те, що у Вашингтоні недооцінили, як довго протримається українська армія у протистоянні з Росією.

Американська розвідка помилилась і щодо ситуації з Афганістаном

Американська розвідка помилилась і в ситуації з Афганістаном. Цього разу ситуація – протилежна: сили опору, які протистояли Талібану, переоцінили.

Читайте також Росіяни продовжують наступати на кількох напрямках на Донбасі: зазнають великих втрат

Розвідка Держдепартаменту була більш точна у прогнозах

За даними CNN, більш точною у прогнозах щодо України був відділу розвідки Держдепу. Високо оцінювали здатність українських військових протистояти агресії Росії і в уряді США, проте інші управління з розвідки були дещо іншої думки.

Конгресмени кажуть, що США могли почати озброювати Україну швидше, якби була чітка інформація про стійкість українських військових. Ймовірно, що розвідка інформувала, що "Київ вистоїть лише 3 – 4 дні". Росія, мовляв, значно переважала Україну в кількості особового складу та озброєння.

Позиція США у війні Росії в Україні: коротко про останні новини

Дивіться у відео: оперативне зведення Генштабу ЗСУ станом на 15 травня