Російські війська зміцнюють оборону біля Токмака. Крім цього, вони будують нову лінію укріплень на шляху до Бердянська у Запорізькій області.

Дивіться також Бій за Тузлу – "стріляти на ураження": як Росія ледь не розпочала війну з Україною 20 років тому

ЗСУ продовжують закріплюватись біля Роботиного

У розвідці Естонії додають, що українські підрозділи продовжують тактично діяти у Запорізькій області на Оріхівському напрямку поруч із селом Роботине.

Українці розширили й зміцнили плацдарм, а також вийшли до околиць сіл Новопрокопівка і Вербове. Основний тягар боїв лежить на піхоті, підтримані вогнем артилерії тактичні групи якраз добре підходять для захоплення укріплених позицій. Мінні поля все ще сковують маневри техніки,
– мовиться в повідомленні.

Водночас там також відзначили, що крім резонансного удару по штабу Чорноморського флоту, подій не відбувалось.

У розвідці Естонії додали, що найближчим часом українцям все ж буде складно домогтися оперативного успіху, тобто повністю перерізати сухопутний шлях до Криму.

Контрнаступ ЗСУ: останні новини

  • Наступ Збройних Сил триває. Наші бійці мають суттєві успіхи на Півдні України й точно не зупиняться на досягнутому. Попереду ще багато звільнених територій. Однак робити поспішні прогнози неправильно, адже ми володіємо обмеженою інформацією. Про це розповів військовий оглядач з Ізраїлю Давид Шарп, зауваживши, що достеменно невідомі плани українського військового командування.
  • У тимчасово окупованому Криму не припиняють вибухати військові об'єкти ворога. Російські загарбники починають розуміти, що вони на півострові не затримаються. Військовий аналітик, майор запасу ЗСУ, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман сказав, що окупантам ніде сховатися в Криму. За його словами, влучним ударам по ворожих об'єктах у Криму передували ретельно продумані кроки – знищення засобів зв'язку на "вишках Бойка", а потім зенітно-ракетної системи "Тріумф" біля Євпаторії.
  • Сили оборони закріплюються біля Вербового, що в Запорізькій області. Українським воїнам потрібно закріпитися, щоб продовжити рухатися вперед. Водночас російські військові біля Вербового перебувають в обороні. Про ситуацію у районі Вербового, де ЗСУ прорвали оборону ворога, розповів речник Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.