Таку заяву політик зробив у ефірі телеканалу News One.

Читайте також: У них справи зовсім йдуть погано, – Саакашвілі прокоментував обвинувачення проти Савченко

"Як тільки в центрі Києві збереться багато людей, я обов'язково в той же день повернуся. Я сяду в літак і просто прилечу в "Бориспіль". Не буду проривати колючий дріт, не буду гірські стежки переходити – просто сяду на літак", – підкреслив він.

За словами лідера "Руху нових сил", у Нідерландах, Польщі та Англії він зустрічається з великою кількістю українців.

Всі вони – дуже успішні. Чому їм не дають бути успішними в Україні? Щоб цього не було, я думаю, ми повинні швидко змінити реальність. Так, в руках олігархату перебувають основні засоби мас-медіа, але є багато інших речей. Ми робимо платформу зараз, "Україна без корупції", у нас буде чорний список корупціонерів, ми будемо використовувати нові технології (4G, 5G), сателітні технології, у нас є величезна кількість айтішників, ми будемо використовувати YouTube-канали. І ми доможемося того, що влада в Україні зміниться,
– зазначив третій президент Грузії.

Нагадаємо, 12 лютого працівники ДПСУ увірвалися до ресторану "Сулугуні" в Києві, затримали там Саакашвілі та відправили його чартерним літаком у Варшаву. У відомстві пояснили, що Саакашвілі перебував в Україні незаконно, тож його відправили в країну, звідки він нелегально прибув. Згодом було ухвалено рішення заборонити його в’їзд на територію України терміном на три роки – до 13 лютого 2021 року.