Таку думку 24 каналу озвучив політтехнолог Михайло Шейтельман. Раніше повідомлялось про те, що санкції потужно вдарять по видобутку російської нафти у 2023 році.

Цікаво Новий провал Росії: чому банки Киргизстану масово відмовляються обслуговувати картки "Мир"

Нові імена військових злочинців

Шейтельман розповів, що поляки вкотре показали себе, як наші найкращі друзі й партнери. Ми повинні бути вдячними за це, й МЗС має офіційно подякувати. До нових санкцій проти Росії мають входити нові імена, ще не всі військові злочинці вказані в цих списках.

Наприклад, у Лондоні, схоже, був заарештований Михайло Фрідман, судячи з повідомлень і випущений під заставу. Таких людей багато, й за ними треба по світу ганятись, це конкретні люди,
– зазначив політтехнолог.

Шейтельман сказав, якими ще санкціями Захід може вдарити по Росії: дивіться відео

Санкції проти "Росатому"

Він продовжив, що найбільш ласим шматком, який залишився в Росії і її економіки, це атомна промисловість. Час братись за неї бодай у якомусь вигляді. Зрозуміло, що не одразу, мабуть, не миттєво, але "Росатом" – корпорація тероризму.

"Росатом", який проводить теракти на наших атомних станціях, який катує людей у Чорнобилі та Запорізькій області. Я думаю, що дії цієї компанії мають бути обмежені. Ми розуміємо, що угорці будуть проти цього, бо "Росатом" у них будує якісь атомні електростанції, можливо, будуть проти ті, кому "Росатом" постачає паливо, але як і з нафтою цю процедуру слід розпочати", – зауважив Шейтельман.

Санкції проти Росії: останні новини