СБУ перевіряють монастир на наявність осередку "руского міра"

На території монастиря силовики проводять контррозвідувальні заходи. Вони відбуваються спільно з поліцейськими та військовими.

До теми У Львові вимагають заборонити діяльність Московського патріархату

Враховуючи збройну агресію Росії, зростають ризики вчинення злочинів проти безпеки громадян, державного суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України,
– наголосили у Службі безпеки України.


СБУ перевіряє монастир УПЦ МП на Закарпатті

Правоохоронці проводять огляд території та приміщень монастиря для виявлення заборонених предметів. Крім того, вони перевіряють осіб в монастирі щодо їхньої причетності до діяльності на шкоду України.

У СБУ наголосили, що всі дії відбуваються в межах чинного законодавства. Правоохоронці хочуть перевірити, чи не використовують єпархію як осередок "руского міра".


Силовики навідалися з обшуками до рупорів Кремля


СБУ продовжують обшуки в УПЦ МП

В Україні взялися за Московський патріархат: останні новини

  • 22 листопада СБУ навідалася з обшуками до Києво-Печерської лаври. Правоохоронці виявили проросійську літературу, мільйони готівки, а також паспорти та військові квитки СРСР.
  • Активні обшуки силовики здійснюють в УМП МП на Заході України. В Івано-Франківській області знайшли літературу, в якій заперечують існування українського народу та його мови.
  • Водночас під час обшуків у Чернівцях секретаря єпархії застукали з оголеним неповнолітнім хористом. Сам архімандрит виправдався, що працівники СБУ буцімто "всіх роздягнули".
  • У Чернівецько-Буковинській єпархії силовики виявили документи, що підтверджують наявність громадянства держави-агресорки у керівництва єпархіальних структур.
  • СБУ відкрила вже декілька кримінальних проваджень за статтею про державну зраду.

До теми – що СБУ знайшла в УПЦ МП на Заході України: відео