Зловмисником виявився депутат однієї із селищних рад Куп’янського району. Про це повідомили у пресслужбі Служби безпеки України.

До теми Депутати від ОПЗЖ "здавали" ворогу учасників спротиву у Лимані й на Херсонщині

СБУ затримала депутата-зрадника

Під час захоплення частини Харківської області депутат одним із перших пішов на співпрацю з ворогом. Бувши власником декількох сільгосппідприємств, посадовець запропонував окупантам свою допомогу у незаконному вивезенні українського зерна зі сходу України.

Для цього він "перереєстрував" агробізнес у місцевій окупаційній адміністрації та почав сплачувати податки до бюджету Росії.

До того ж основну частину зібраного врожаю зрадник мав віддавати загарбникам, а те, що залишиться, – реалізовувати на території Росії.

Крім того, депутат надав агресорам доступ до власних логістичних складів для базування і ремонту ворожої військової техніки, а також виділяв паливо для її заправки.

Після деокупації району депутат залишився у селищі й сподівався уникнути покарання. Однак співробітники СБУ викрили його злочинну діяльність і затримали.


Депутата затримали співробітники СБУ / фото Служба безпеки України

Що загрожує зраднику

Наразі зловмиснику повідомили про підозру за статтею про пособництво державі-агресорці. Тепер вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Депутати-зрадники в Україні

Варте уваги – СБУ затримала банду, якою керував зрадник Кива з Росії: дивіться відео