Цю посаду Сергій Гайдай обійме вже вдруге. Раніше на посаді голови Мукачівського РДА він пробув понад 3 роки.

Цікаво Сховатись ніде: Гайдай розповів про надважку ситуацію у Серебрянському лісництві

Гайдай вдруге став головою Мукачівської РДА

Представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді Тарас Мельничук заявив, що уряд погодив звільнення Едгара Токаря з посади голови Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області. На місце Токаря урядовці погодили призначити Сергія Гайдая.

До цього призначення Сергій Гайдай з 2019 по 2023 роки обіймав посаду глави Луганської обласної державної адміністрації, яка після вторгнення Росії та введення воєнного стану стала Луганською обласною військовою адміністрацією.

Крім того, з 2015 по 2018 рік Гайдай уже очолював Мукачівську районну державну адміністрацію. Він також був радником патронатної служби голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка.

Кабмін погодив інші кадрові рішення

Окрім погодження про призначення Гайдая на пост глава Мукачівської РДА, Кабмін ухвалив низку інших кадрових рішень, про які розповів Тарас Мельничук.

Зокрема, було призначено:

  • Латинського Михайла Едуардовича заступником Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з питань європейської інтеграції;
  • Кравчук Лілію Віталіївну заступником Голови Державної служби України у справах дітей.
  • Тимчасово покладено виконання обов’язків Голови Державної служби України у справах дітей на Кравчук Лілію Віталіївну.

Водночас було звільнено:

  • Кашенець Світлану Василівну з посади заступника Міністра у справах ветеранів України;
  • Токарчук Тетяну Василівну з посади заступника Міністра у справах ветеранів України.

Сергія Гайдая звільнили з Луганської ОВА

  • Кабінет Міністрів 14 березня погодив звільнення Сергія Гайдая з посади голови Луганської ОВА, Максима Марченка – голови Одеської ОВА та Сергія Гамалія – голови Хмельницької ОВА. Вже наступного дня Володимир Зеленський підписав укази про звільнення.
  • Після звільнення Гайдай опублікував звернення до жителів Луганської області, у якому подякував усім своїм колегам та громадянам за пророблену роботу. Він також наголосив, що мав честь працювати для України, мав честь працювати для Луганської області.
  • Крім того, українські ЗМІ повідомляли, що Гайдая можуть відправити послом до Казахстану. Тоді ексглава Луганської ОВА відповів, що готовий працювати на іншому напрямку, якщо так визначить президент.