Рішення ухвалили під час засідання уряду 8 травня, повідомили у прес-службі Міністерства фінансів.

Читайте також: Насіров подав до суду на Кабінет міністрів

Сергія Верланова призначили на 5 років. Випробувальний термін триватиме 1 місяць.

Після призначення Сергія Верланова уряд проведе реєстрацію нової юридичної особи Державної податкової служби України. До неї переведуть частину працівників ДФС (не менше 30%). Згодом Кабмін має ухвалити рішення про початок роботи цієї установи.

Напередодні, 23 квітня, відбувся кінцевий етап конкурсного відбору на главу Державної податкової служби.

Трійка фіналістів у прямому ефірі представили членам комісії свою програму розвитку служби у вигляді презентації, а потім протягом години відповідала на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів, демонструючи фахові знання, лідерські якості, організаційні навички та стресостійкість,
– мовиться у повідомленні.

В результаті перемогу здобув Сергій Верланов. Він отримав 16,45 балів. Його суперник Сергій Петухов набрав 13,54 бала, ще один, Дмитро Олексієнко, не набрав балів, достатніх для рейтингового оцінювання.

Що відомо про Сергія Верланова? Він здобув диплом магістра права у Львівському національному університеті імені Івана Франка. У 2008 році отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук. Після завершення навчання працював юрисконсультом низки підприємств на Львівщині.

У 2015 – 2017 роках був співголовою юридичного правового комітету Американської торгової палати в Україні. З 2016 року є членом Громадської ради доброчесності, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Від липня 2018 року Верланов працює на посаді заступника міністра фінансів. На цій посаді він займається податковою та митною політикою, реформою ДФС і фінансовими розслідуваннями.