Так, дітей змусили дякувати одному з окупантів, якого називали "дядя Юра". Ведучі запевняли, мовляв, він їх врятував. Хоча насправді Росія розбомбила Маріуполь, вбивши тисячі його жителів, зокрема й дітей, передає 24 Канал.

До речі Ще до приходу Путіна: москвичі масово давали драпака з "Лужників"

Дівчинка забула слова

Очевидно, що шабаш відбувався за спланованим сценарієм. Схоже, дітей змусили брати участь у цьому.

Зокрема, одна з дівчаток почала говорити так звані "слова подяки" і запнулась. Вона повернулась до ведучого і сказала, що "трохи підзабула" слова. Втім, ведуча в цей момент перебила дитину, зазначивши, нібито вона соромиться.

Далі дітей змусили обнімати "дядю Юру". Ведучі цинічно називали окупанта "ангелом".

Що відбувалось на "Лужниках"

До стадіону "Лужники" 22 лютого привезли тисячі людей, аби підлаштували масовку на концерт. Глядачі одразу після закінчення шабашу розбіглись, а дехто втікав ще до завершення.

Російські опозиційні ЗМІ писали, що масовку на концерт набирали за 500 рублів, а студентам обіцяли звільнення від пар. Під час концерту додумались цинічно заспівати українською реп "Плыве кача" про Маріуполь.

Виступав і сам Путін, він бурмотів про сім'ю, "родіну" та її "защітніків" й цинічно цитував молитву. Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк наголосив, що зібрати десятки тисяч людей на стадіоні для демонстративного святкування річниці масового геноциду українців свідчить про явне психічне відхилення.

Скільки дітей викрали з Маріуполя

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що, захопивши українські території, росіяни отримали доступ до дітей, які залишились без батьків. За його підрахунками, Росія викрала щонайменше 1 300 дітей тільки з Маріуполя. Масове вивезення розпочалось у квітні 2022 року.

Більшість цих дітей за скороченою процедурою, яку запровадила Росія, вже всиновлена. Відшукати їх до перемоги складно, оскільки навіть офіс українського омбудсмена не має доступу.