У Києві атаку відбили, як повідомили в КМВА, попередньо, без наслідків. На Вінниччині також відпрацювала ППО. Однак, є влучання уламків "Шахеда".

Хронологія атаки "Шахедів" Росіяни запускали "Шахеди": у яких областях була тривога та вибухи

Атака "Шахедів" 20 червня: у Вінницькій області є влучання

Керівник Вінницької ОВА о 04:27 повідомив у соцмережах, що внаслідок атаки Росії в області є влучання в об'єкт критичної інфраструктури.

Близько 7 години ранку Сергій Борзов написав, що за уточненою інформацією Повітряних сил, на території Вінницької області ППО працювала по 4 ворожих "Шахедах". Усі збито.

Внаслідок протиповітряного бою уламками "Шахеда" пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури. Постраждалих немає,
– зазначив посадовець.

Наразі ведуться відповідні роботи щодо ліквідації наслідків.

Зауважимо, що повітряна тривога у Вінницькій області тривала понад 3 години, з 01:16 до 04:27. Місцеві спільноти у соцмережах про звуки вибухів повідомляли мало.

Але з повідомлень Повітряних сил про рух "Шахедів" було помітно, що частина запущених ворогом дронів рухалися сконцентровано до цього регіону (інша частина йшла переважно на Київ – там, за інформацією КМВА, силами й засобами Протиповітряної оборони усі ворожі цілі знищені ще на підступах до столиці).

Нагадаємо, подібне траплялося 1 червня у Вінницькій області. Тоді повідомляли, що внаслідок падіння уламків дрона спалахнула пожежа на об’єкті критичної інфраструктури. Постраждалих чи загиблих, на щастя, не було.