Про це написав керівник Криворізької військової адміністрації Олександр Вілкул. Він зазначив, що наразі не може повідомити про всі наслідки обстрілів.

До теми Терористичний удар по будинку в Кривому Розі: 2 людей загинули, 6 поранених – серед них діти

"Кривий Ріг. Декілька ракетних ударів. Об'єкт енергетичної інфраструктури зруйновано", – сказав Вілкул.

Що відомо про гірників

За інформацією очільника адміністрації, енергетики ввели режим екстрених та аварійних відключень. На момент ракетних обстрілів у шахтах перебували 596 людей.

Застосовано план ліквідації аварії. Вже виведено 112 осіб, залишилось 484 (станом на 12:42 – 24 канал). Роботи тривають, – повідомив Вілкул.

Керівник адміністрації о 20:00 розповів, що на поверхню вивели всіх шахтарів.

"Дякую нашим гірничорятувальникам та всім, хто брав участь у рятувальній операції", – сказав Вілкул.

Жертви та поранені

Наразі у Кривому Розі частково немає води. Вілкул розповів, що де це можливо є включення системи на генераторах. Відомо про пряме потрапляння ракети у багатоквартирний житловий будинок. Росіяни поранили 8 людей. З них четверо – діти.

"Загинуло щонайменше 2 людини, але ще триває розбирання завалів. Мешканці цього та сусідніх будинків розміщені у Пунктах тимчасового перебування. Аварійні бригади ліквідують наслідки ураження у сусідніх будинках, школі та лікарні", – сказав керівник адміністрації.

Згодом Вілкул розповів, що поранених у місті – 13. Зокрема, трирічні хлопчик та дівчинка й семирічні хлопчик та дівчинка.

Наразі відомо, що загинуло 3 людини: 64-річна жінка та 30-річне подружжя. Безвісти зникла їх півторарічна дитина. Рятувальники досі розбирають завали й шукають дитинку. Приношу співчуття близьким загиблих. Ми ніколи не вибачимо цього росіянам,
– сказав Вілкул.

Ракетні обстріли України: останні новини

  • У Харкові російські вбивці 16 грудня 3 рази вдарили по критичній інфраструктурі. Міський голова Харкова Ігор Терехов сказав, що руйнування колосальні.
  • Після ракетного обстрілу дефіцит енергосистеми становить 50%. Директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко вважає, що енергосистема залишається цілісною та контрольованою.
  • На Київщині ворог пошкодив об'єкт критичної інфраструктури, 9 житлових будинків. Поранення отримали 3 людини.