Пенсіонерка Любов Павлівна живе у селі Аджамка на Кіровоградщині. У коментарі місцевому виданню "Мій Кропивницький" вона зізналася, що раптова знаменитість стала для неї сюрпризом.

Цікаво: Бро не продається, – "Нафтогаз" потролив нардепа СН через заяву про комуналку

За словами жінки, вона не чула відповідь нардепа, бо після дзвінка в студію побігла на кухню, аби витягнути хліб з пічки. Тож скандальну репліку "слуги народу" їй переказали журналісти. Пенсіонерка неабияк обурилася пропозиції Брагаря продати собаку і жорстко відповіла.

"Нехай він краще свої мізки продасть. Так буде краще. Якщо не вміють керувати", – сказала жінка.

Також Любов Павлівна розповіла, що дійсно має собаку, звати його Шарік. Проте він вже старий і продавати пса ніхто не буде.

Вона бідненька уже, стара – 14 років. А собаки більше 15 років не живуть. Тому продавати немає що,
– відзначила вона.

Жінка додала, що має 31 рік стажу, працювала диспетчером на автовокзалі. Зараз вона на пенсії і отримує 2 тисячі гривень у місяць. Попри те, що Любов Павлівна має субсидію, за комунальні послуги платить багато – майже 2 тисячі гривень.

Дізнайтеся більше: У "Слузі народу" попросили вибачення за слова колеги про пенсіонерів, комуналку і собак

Окрім того пенсіонерка зізналася, що на виборах голосувала за Володимира Зеленського і "Слугу народу". Але після таких заяв нардепа розчарувалася у владі: "Думали, буде покращення. Але прийшло розчарування, що ось так вони говорять. Підставили нас".

Що відомо про скандальну заяву Брагаря:

  • 1 лютого у студію одного з телеканалів зателефонувала жінка і запитала політиків, як їй прожити на пенсію розміром у 2 тисячі гривень при високих цінах на комунальні послуги.
  • Гостем студії був скандальний нардеп від "Слуги народу" Євгеній Брагар. У відповідь на питання пенсіонерки він запропонував їй продати собаку "елітної породи" і заплатити за комуналку.
  • Ця заява викликала хвилю обурення серед українців. У партії "Слуга народу" одразу сказали, що не підтримують позицію Брагаря і просять вибачення за його слова. У фракції також наголосили – завданням їх команди є підвищення рівня життя людей.
  • Після шквалу критики нардеп і сам зробив нову заяву. Він зауважив, що є новою людиною у політиці і ще не навчився відповідати на чутливі питання. Політик додав, що не мав на меті когось образити, лише хотів звернути увагу на випадки, коли люди, які не потребують допомоги, користуються субсидіями.

Відео: журналісти знайшли пенсіонерку, якій дав "пораду" нардеп Євген Брагар