Про це видання пише з посиланням на власні джерела у керівництві "Слуги народу". Там вважають, що суперечливі вчинки Шевченко робить усвідомлено.

Читайте також Лукашенко передав через мене дані для Зеленського, – скандальний нардеп Шевченко

Шевченко хоче виключення з фракції

Нардеп прагне, аби його гучно виключили з фракції "Слуги народу".

Він підходив до Давида Арахамії та просив його виключити. Хоче хайпанути,
– пояснив високопоставлений співрозмовник.

За його словами, голова фракції відповів нардепу: хочеш виходити – виходь, але самостійно. "І він поки залишається. Йому, мабуть, по-тихому йти не до душі", – додають джерела.

24 канал намагається сконтактуватися з Давидом Арахамією, аби дізнатися, чи справді Євгеній Шевченко звертався до нього з таким проханням.

Крім того, за інформацією видання, Шевченко отримав шанс балотуватися по мажоритарному округу на Запоріжжі за сприяння колишнього першого заступника голови Офісу Президента Сергія Трофімова. Їхнє знайомство начебто виникло на тлі прихильності до УПЦ МП.

Скандальні вчинки Євгенія Шевченка: основне

  • "Слуга народу" неодноразово робив суперечливі заяви у ЗМІ. Зокрема, говорив про "громадянський конфлікт в Україні" та заявляв, що "Майдан був помилкою".
  • Нещодавно Шевченко поїхав у Білорусь та зустрівся там з самопроголошеним президентом Олександром Лукашенком. Голова "Слуги народу" Олександр Корнієнко наголосив, що цю поїздку Шевченко не обговорював з керівництвом партії. Його візит приватний і за власний кошт.
  • Він вже відвідував Мінськ у грудні 2020 року, а у лютому 2021 приїхав туди на Всебілоруські збори, де виступав Лукашенко.