Свідки кажуть, що над містом висить дим від спаленого складу з боєприпасами, який знищили прибічники Муамара Каддафі. Таким чином, під контролем опозиції перебуває практично увесь схід країни.

Зазначимо, акції протесту з вимогою відставки керівної верхівки країни тривають з 15 лютого. За цей час жертвами сутичок стали більше 500 осіб, тисячі отримали поранення. В умовах інформаційної блокади достовірних підтверджень цієї інформації наразі немає.

Проти мітингувальників застосували армійські підрозділи. Солдати стріляють у повсталий народ з крупнокаліберних кулеметів. Також повідомляється, що проти демонстрантів застосували винищувачі та бомбардувальники лівійських ВПС.

Лідер Лівії Муаммар Каддафі заявив, що владу віддавати не збирається. У вівторок вночі він спростував чутки про втечу до Венесуели, з’явившись перед телекамерами у 20-секундному інтерв’ю.

Тим часом іноземні громадяни масово залишають охоплену безладами країну. Наразі кілька держав світу спрямували до Лівії військово-транспортні літаки, щоб вивезти своїх співвітчизників. А світова спільнота закликає Муамара Каддафі припинити насильство та сісти з опозиціонерами за стіл переговорів.