Про це в ефірі 24 каналу повідомив білоруський опозиціонер та керівник антикризового управління Павло Латушко.

Важливо Загроза існує, – опозиціонер про ймовірність вторгнення білоруської армії в Україну

Він пояснив, що народ білорусі понад 2 роки перебуває під сильними репресіями. Їх рівень такий, що зашкалює та є безпрецедентним тоталітарним режимом в Європі.

Що може вплинути на білорусів

Павло Латушко зазначив, що це може бути входження збройних сил білорусі по землі, якщо на це наважиться лукашенко.

Якщо через це будуть жертви й похорони в білорусі, тоді може виникнути соціальний протест. Який ще й накладеться на складну економічну ситуацію,
– розповів Павло Латушко.

Він додав, що через ведення повноцінних санкцій люди навчили отримувати прибутки завдяки приїзду росіян. Які ще й, можливо, йдуть повз податкову.

"Все в комплексі потенційно може привести до якихось дій. Проте в найближчій перспективі, на жаль, це не продивляється", – підсумував Латушко.

Дивіться відео: Латушко про ситуацію в білорусі

Останні новини щодо білорусі

  • Хоч білорусь прямо не вступила у війну проти України, вона продовжує зосереджувати свої війська на кордоні, щоб утримувати там наших захисників, які могли б воювати на іншому напрямку. Крім того, тепер білоруси почали стягувати техніку, тож, ймовірно, варто очікувати нових ракетних обстрілів.
  • Також у Генштабі попередили, що зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів по Україні з території білорусі.
  • У мережі з'являється все більше доказав того, що 11 серпня на аеродромі "Зябрівка", що у білорусі, спалахнув не двигун. Там таки була "бавовна", хоч і достеменно не зрозуміло, хто причетний до цього.
  • Окупанти не можуть комплектувати гусеничні бойові машини піхоти. Заміну їм вороги постачають з білорусі. Про це розповіли Центрі стратегічних комунікацій Збройних Сил України. Зазначили, що на шостий місяць війни не вистачає комплектації підрозділів БМП-2.