Про це 24 Каналу розповів сержант 10 гірсько-штурмової бригади Степан Барна. За його словами, жорсткі бої тривають. Загарбники суттєво переважають в артилерії.

До теми Як живе місто-фортеця Бахмут: військові опублікували фото

Потрібно більше артилерії

Як наголосив Барна, зараз недоречно говорити в деталях, чого саме не вистачає українським військовим для того, щоб відкинути окупантів від Бахмута, Вугледара та інших населених пунктів Донеччини.

Однак загалом українським військовим суттєво бракує артилерії. Окупанти активно використовують її на цьому напрямку. Українські підрозділи поки не мають можливості давати рівноцінну відповідь.

Яка ситуація біля Бахмута – розповів військовий: дивіться відео

Бракує артилерії. Реактивної артилерії. Коли ти на нулі і бачиш кількість прильотів з боку окупантів та яка відповідь з нашого боку йде… На жаль, це не співмірні речі. Не хотів би казати 1 до 10. Бо ситуація набагато критичніша,
– зазначив Барна.

Бої біля Бахмута: останні новини

  • Як зазначив політолог та військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов, кілька днів тому окупанти аж 151 раз обстріляли Бахмут. Місто поступово перетворюється на Маріуполь. У Бахмуті зараз дуже гаряче.
  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що за останній тиждень загарбники кинули усі сили, щоб прорвати оборону та оточити Бахмут.
  • Нещодавно росіяни вбили поблизу Бахмута волонтера з США Піта Ріда. Чоловік допомагав цивільним у цьому регіоні.
  • Також у Генеральному Штабі ЗСУ наголосили, що в бойових діях в районі Бахмута фіксують повну відсутність координації та взаємодії між російськими військовими та найманцями з ПВК Вагнера.