Так, частину найманців віддали Віктору Золотову, який "керує" Росгвардією. Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний журналіст Тимур Олевський.

Дивіться також Існувало два типи пригожинських вбивць: зеки та навчені ідейні найманці, – боєць "Артан"

"Після смерті Пригожина стало зрозуміло, що його бізнес розкладуть між деякими великими гравцями, які "гідні", щоб його мати. Серед таких – Золотов. Тому у нього з'являється ПВК. Мабуть, називатимуться "золотий унітаз". Ця людина отримує можливість покерувати ПВК і отримати гроші", – пояснив Олевський.

Поділ бізнесу Пригожина

В російську держдуму внесли законопроєкт, який забороняє дискредитувати добровольців Росвардії, а їй самій мати власні добровольчі формування. У разі порушення – росіяни можуть загриміти за ґрати.

"Раніше забороняли дискредитувати мобілізованих в міноборони, потім заборонили у ПВК "Вагнера", тепер заборонять у Росгвардії. Як тільки ПВК "з'явиться" у пошті Росії, заборонять дискредитувати мобілізованих ПВК поштарів. Але вони довго добиратимуться на фронт і приїдуть, коли все закінчиться, бо це пошта Росії", – іронічно відзначив опозиційний журналіст.

Тимур Олевський про поділ майна Пригожина всередині Росії: дивитись відео

Розділять злочинне угрупування й безпосередньо в Африці – замість одного ПВК Пригожина там може з'явитися п'ять бенефіціарів. Зайнятися цим може горезвісний Суровікін.

Утім, не лише ПВК колишнього "кухаря Путіна" розібрали на шматки. В Росії вже встигли поділити і його так звану "фабрику тролів", відзначив Олевський.

Фабрика тролів міноборони побудована за лекалами фабрики тролів Пригожина – шматок бізнесу забрали. У російських політиків є фабрика тролів і в Золотова скоро з'явиться дуже смішна,
– припустив він.

ПВК "Вагнера": останні новини

  • Колишнього командувача повітряно-космічних сил Росії Сєргєя Суровікіна нещодавно помітили в Алжирі. Він може займатися витісненням ПВК "Вагнера" з політики та бізнесу Африки.
  • Тим часом частина найманців продовжує перебувати у Білорусі. Алєксандр Лукашенко намагається "вибілити" репутацію злочинців в очах місцевого населення і проводить різні кампанії.
  • Наприкінці літа в закритих чатах родичів бойовиків ПВК "Вагнера" почали з'являтися повідомлення, що колишніх вагнерівців запросили служити до Росгвардії. Беруть не всіх і не на керівні посади – відбувається навіть певна перевірка.